Перейти до вмісту

Останні новини

Незвичайне кіно…

  • від

    У Малієвецькій гімназії проведено незвичайний благодійний захід.Наша актова зала стала на мить затишною кінозалою, усі бажаючі переглянули повчальний та цікавий фільм “Добрий динозавр”.Зібрані кошти буде передано на потреби ЗСУ. Дякуємо усім учасникам акції за небайдужість та підтримку наших захисників!..

День Європи

9 травня святкуємо День Європи в Україні. Учні Малієвецької гімназії переглянули презентацію на тему:”Європа- наш спільний дім” та виконали вікторину “Що я знаю про Європу?” Учні розширили знання про культуру,історію ,традиції різних народів Європейських країн. З Днем Європи!

Пам’ять не згасає..

Тож встаньте всі і голови схиліть, Згадайте тих, хто йшов через фронти. І з вдячністю хвилину помовчіть, Щоб пам’ять в нашім серці зберегти….. Минають роки, відлітають у вічність..Пам’ять робить нас сильнішими.Вона – запорука нашої перемоги сьогодні…

З вірою у майбутнє!

6 травня у нас відбувся благодійний концерт ” З вірою у майбутнє” аби і настрій усім підняти у світлі дні Воскресіння, і провести збір коштів на потреби ЗСУ..Зібрано 5100 грн.Дякуємо усім учасникам та глядачам.Віримо у наше мирне майбутнє, що життя… Читати далі »З вірою у майбутнє!

Тиждень безпеки життя..

У день ЦЗ здобувачі освіти нашої гімназії вивчали правила поведінки у надзвичайних ситуаціях, правила збереження власного життя та життя оточуючих…

Запрошуємо на зустріч!

З ініціативи випускників одного класу у кінці травня організовуємо зустріч випускників школи. Якщо має бажання зустрітись. ще якийсь клас, повідомте. Ми завжди раді зустрічі з усіма, у кого ще не згас вогник шкільного дитинства!

День Землі..

22 квітня у всьому світі відзначають день Землі. Міжнародний день Матері-Землі покликаний нагадати, що кожен з нас зобов‘язаний своім існуванням нашій планеті та іі екосистемам. З метою формування екологічноі культури, бережливого ставлення до природи для здобувачів освіти Малієвецькоі гімназіі проведено… Читати далі »День Землі..

Вітаємо!

Вітаємо переможця та призерів обласної заочної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»: Художнє різьблення по дереву Диплом І-го ступеня: ГОЛОВАЧ Григорій, учень Міцівецької гімназії Новодунаєвецької селищної територіальної громади; Художня вишивка Диплом ІІ-го ступеня: СМАГУК Вікторія, учениця… Читати далі »Вітаємо!

Висадили бузкову алею…

Дошкільнята Малієвецької гімназії долучились до загальнонаціональної акції єднання та віри ” Випускники 2024 року для майбутніх поколінь” і висадили бузкову алею.